Miresevini ne G&R sh.p.k

Sisteme Ajrimi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aktivizues Sigurie

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontroll Ajrimi Individual

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PRODUKTET TONA

G&R sh.p.k eshte nje kompani lider ne sistemet e kontrollit te nxehtesise, ventilimit dhe ajrit te kondicionuar. Kjo kompani ofron per tregun Shqiptar sisteme te pergjithshme ajrimisisteme sigurie qe perfshijne aktivizuesit e sigurise per monitorim zjarri dhe monitorim te tymit te shkakutuar nga zjarri duke i bere ndertesat tuaja me te sigurta si dhe sisteme ajrimi per kontroll individual ajri ne ndarje te vecanta te ndertesave etj,